Kontejnerová doprava Brno

Autodoprava pro Brno a okolí.

Kontejnerová doprava Brno a odvoz odpadu Brno za ceny, které nemají konkurenci !!

Zavolejte nám a přesvědčte se !

Pro naše zákazníky nejen z Brna a okolí nabízíme služby v autodopravě:

  • Kontejnerovou dopravu pro Brno a okolí
  • Dovoz písku, štěrku, betonu, kamení a zeminy
  • Odvoz a likvidace stavebních sutí
  • Odvoz a likvidace odpadu
  • Nákladní autodopravu
  • Přepravu strojů a zařízení
  • Zemní a výkopové práce
  • Vyklízecí práce

Firma D.K.D. s.r.o. navazuje na činnost firmy Miroslav Dörrer – kontejnerová a nákladní doprava. V oboru autodoprava se pohybujeme již 17 let a za tu dobu máme mnoho spokojených zákazníků z řad fyzických i právnických osob, kteří se k nám vracejí.

Cenová dostupnost Naší prioritou je spokojený zákazník a maximální snaha vyjít vstříc veškerým jeho požadavkům. Veškeré naše služby poskytujeme i o víkendech. Naší zbraní je rychlost, odbornost, kvalita a nízké ceny poskytovaných služeb, což nám umožnilo fungování na trhu již 17 let. Díky široké nabídce služeb si vám můžeme dovolit nabídnout nejnižší možné ceny kontejnerové dopravy. Uplatňujeme individuální přístup ke každému zákazníkovi.

D.K.D. autodoprava  vám zajistí po Brně a okolí

kontejnerovou přepravu – dovoz písku, štěrku, betonu, zeminy a kamení
přepravu  strojů a zařízení
odvoz a likvidaci komunálního odpadu a stavebních sutí
vyklizení prostor
zemní a výkopové práce
stěhování

Kontejnérová nákladní autodoprava

zahrnuje vozidla s tonáží do 7 t (více také fotogalerie). Všechna splňují normy EURO2 a vyšší. Služby poskytujeme pro Brno a okolí, v případě potřeby zákazníka i pro celé území ČR a to od pondělí do pátku. Po telefonické domluvě lze naše služby poskytnout i o víkendu.
Přistavení kontejneru je zdarma !!

Zemní práce

Kromě přepravních služeb provádíme také různé zemní a výkopové práce podle přání zákazníka. Zemní úpravy a výkopové práce provádíme prostřednictvím traktorbagru JCB 3CX (více také fotogalerie) a to především po Brně a okolí. Veškeré práce jsme schopni zajistit i o víkendech.

Odvoz a likvidace odpadu a stavebních sutí

Tuto službu zajišťujeme kontejnerovou dopravou včetně uložení na skládku. Za přistavení kontejneru k vám si nic neúčtujeme, což je v Brně a okolí jedinečné.

D.K.D. s.r.o. je registrovaný držitel oprávnění nakládání s odpady !!

Vyklízecí práce

Mimo to jsme schopni také zajistit vyklizení bytových a nebytových prostor a zabezpečit uložení na skládku. Přeprava je zajištěna kontejnerovou dopravou. Přistavení kontejnerů je samozřejmě zdarma.

Přeprava strojů a zařízení

Podle druhu nákladu je přeprava zajištěna kontejnerovou dopravou nebo nákladním vozem MAN s délkou ložné plochy 6,1 m a hydraulickým zvedacím čelem pro snadnou nakládku a vykládku nákladu bez nutnosti použít jiná zvedací zařízení.

Samozřejmostí je zkušený personál a pomůcky nezbytné k zabezpečení nákladu.

Vnitrostátní a mezinárodní nákladní autodoprava

Máme zkušené a spolehlivé řidiče s dlouholetou praxí. Stejně tak spolehlivá vozidla. Pro nakládku a vykládku bez použití zvedacích zařízení nabízíme vozy MAN s hydraulickým zvedacím čelem.


Facebook autodoprava